Back
KATEGORIE
$2.00 za pilulka
$0.94 za pilulka
Discounts
10mg   20mg
$2.00 za pilulka
$0.59 za pilulka
Discounts
10mg   20mg   30mg   40mg
$3.00 za pilulka
$0.60 za pilulka
Discounts
5mg   10mg   20mg
$2.00 za pilulka
$0.54 za pilulka
Discounts
25mg   50mg   100mg   200mg   300mg
$7.00 za pilulka
$0.66 za pilulka
Discounts
10mg   15mg   20mg
$3.00 za pilulka
$0.97 za pilulka
Discounts
75mg   150mg
$2.00 za pilulka
$0.87 za pilulka
Discounts
2,5mg   5mg   7,5mg   10mg   15mg   20mg
$5.00 za pilulka
$0.40 za pilulka
Discounts
25mg   50mg   100mg
$2.00 za pilulka
$0.48 za pilulka
Discounts
$4.14 za pilulka
$1.19 za pilulka
Discounts
10mg   25mg   50mg   75mg
$4.00 za pilulka
$0.39 za pilulka
Discounts
10mg   25mg   75mg
$2.00 za pilulka
$0.50 za pilulka
Discounts
20mg   30mg   40mg   60mg
$4.80 za pilulka
$0.90 za pilulka
Discounts
10mg   25mg   50mg
$2.00 za pilulka
$0.41 za pilulka
Discounts
25mg   50mg   75mg
$2.00 za pilulka
$0.44 za pilulka
Discounts
$1.00 za pilulka
$0.62 za pilulka
Discounts
15mg   30mg
$4.00 za pilulka
$0.85 za pilulka
Discounts
20mg   40mg   80mg
$4.00 za pilulka
$0.76 za pilulka
Discounts
$2.00 za pilulka
$1.11 za pilulka
Discounts
$2.00 za pilulka
$0.70 za pilulka
Discounts
50mg   100mg
$4.00 za pilulka
$0.93 za pilulka
Discounts
$1.00 za pilulka
$0.51 za pilulka
Discounts
$5.00 za pilulka
$1.64 za pilulka
Discounts
2mg
$2.00 za pilulka
$0.69 za pilulka
Discounts
1mg   2mg   3mg   4mg
$2.00 za pilulka
$0.27 za pilulka
Discounts
$2.00 za pilulka
$0.85 za pilulka
Discounts

Antidepresiva


Koupit antidepresiva online pro léčbu deprese bez předpisu. Objednejte si oblíbené léky na depresi jako Prozac, Venlor, Risperdal, Risnia, Paxil CR, Pamelor, Nortriptyline, Bupron SR, Luvox, Effexor, Geodon, Eskalith, Cymbalta, Tofranil, Remeron, Elavil, Effexor XR, Desyrel, Endep, Squaine Zyprexa, Wellbutrin, Paxil, Lexapro, Wellbutrin SR, Abilify, Celexa, Seroquel s velkými slevami a zbavte se své deprese nebo bipolární poruchy. Nedokážete si představit život bez deprese? Pravděpodobně proto, že léky jsou drahé a protože vám lékař nechce předepsat léky, které potřebujete. V našem internetovém obchodě najdete ceny o 70 % nižší než ve vaší místní drogerii a to platí i pro naši širokou nabídku antidepresiv. Celkem máme v nabídce více než 20 různých antidepresiv a naši licencovaní lékárníci vám rádi pomohou, pokud budete mít nějaké dotazy. Mezitím můžete nakupovat v klidu z pohodlí domova a nepotřebujete lékařský předpis.

Deprese, úzkost a bipolární porucha


Deprese, úzkost a bipolární porucha jsou tři nejčastější poruchy duševního zdraví, které postihují miliony lidí na celém světě. Každá z těchto poruch má jedinečné příznaky a léčbu, ale všechny mohou mít významný dopad na život člověka.

Deprese je porucha nálady, která se vyznačuje pocity smutku, beznaděje a ztráty zájmu o aktivity. Může to být způsobeno řadou faktorů, včetně genetiky, životních událostí a chemické nerovnováhy v mozku. Mezi běžné příznaky deprese patří únava, změny chuti k jídlu, potíže se soustředěním a myšlenky na sebevraždu.

Úzkost je stav, který je charakterizován nadměrnými obavami a strachem. Může být spuštěna konkrétní událostí nebo může být více zobecněná. Některé běžné příznaky úzkosti zahrnují neklid, podrážděnost, svalové napětí a potíže se spánkem.

Bipolární porucha, známá také jako maniodepresivní onemocnění, je stav, který způsobuje extrémní změny nálady, energie a úrovně aktivity. Osoba s bipolární poruchou může zažít období zvýšené nálady a energie, známé jako mánie, a také období deprese. Některé běžné příznaky mánie zahrnují závodní myšlenky, velkolepost a bezohledné chování.

I když každá z těchto poruch má jedinečné příznaky a léčbu, často se mohou vyskytovat souběžně a není neobvyklé, že osoba má více než jednu diagnózu. Je však dobře známo, že antidperessiva jsou nejlepší a nejúčinnější léčbou výše uvedených 3 stavů duševního zdraví. Pokračujme!

Koupit antidepresiva online


Antidepresiva jsou skupina léků používaných k léčbě deprese, úzkostných poruch a dalších stavů duševního zdraví. Fungují tak, že mění hladiny určitých chemických látek, jako je serotonin a norepinefrin, v mozku. Existuje několik typů antidepresiv, včetně selektivních inhibitorů zpětného vychytávání serotoninu (SSRI), inhibitorů zpětného vychytávání serotoninu a norepinefrinu (SNRI), tricyklických antidepresiv (TCA) a inhibitorů monoaminooxidázy (MAOI). Každý typ antidepresiv působí jinak a může mít různé vedlejší účinky.

SSRI jsou nejčastěji předepisovaným typem antidepresiv. Fungují tak, že zvyšují hladiny serotoninu v mozku, což může pomoci regulovat náladu. Některé běžné SSRI zahrnují duloxetin (Cymbalta), bupropion (Wellbutrin) a escitalopram (Lexapro).

SNRI působí tak, že zvyšují hladiny serotoninu i norepinefrinu v mozku. Často se používají k léčbě deprese a úzkostných poruch. Některé běžné SNRI zahrnují duloxetin (Cymbalta) a venlafaxin (Effexor).

TCA byly jedny z prvních vyvinutých antidepresiv a fungují tak, že zvyšují hladiny serotoninu i norepinefrinu v mozku. Kvůli jejich vedlejším účinkům se často nepoužívají jako léčba první volby, ale u některých lidí mohou být účinné. Některé běžné TCA zahrnují amitriptylin (Elavil) a nortriptylin (Pamelor).

IMAO působí tak, že blokují aktivitu enzymu zvaného monoaminooxidáza, který štěpí serotonin a noradrenalin v mozku. Nejsou často používány jako léčba první volby kvůli jejich potenciálu pro závažné vedlejší účinky a interakce s určitými potravinami a léky. Některé běžné MAOI zahrnují fenelzin (Nardil) a tranylcypromin (Parnate).

Zatímco antidepresiva mohou být vysoce účinná při léčbě deprese a jiných stavů duševního zdraví, mohou mít také vedlejší účinky. Některé běžné vedlejší účinky antidepresiv zahrnují nevolnost, závratě, nespavost a sexuální dysfunkci. V některých případech mohou antidepresiva také zvýšit riziko sebevražedných myšlenek a chování, zejména u dětí a mladých dospělých. Je důležité, aby každý, kdo uvažuje o užívání antidepresiv, prodiskutoval potenciální přínosy a rizika se svým poskytovatelem zdravotní péče. Možná budou muset vyzkoušet různé typy antidepresiv nebo kombinace léků, než zjistí ten správný pro jejich specifické potřeby.

Závěrem lze říci, že antidepresiva jsou důležitým nástrojem při léčbě deprese a dalších duševních poruch. I když mohou být vysoce účinné, mohou mít také vedlejší účinky a měly by být používány opatrně a pod vedením poskytovatele zdravotní péče. Se správnou léčbou a podporou mohou lidé žijící s depresí a jinými duševními poruchami nalézt úlevu a vést plnohodnotný život. Jsme si jisti, že v naší online lékárně najdete své konkrétní potřebné antidepresivum za nízké ceny, abyste se mohli brzy zbavit svých psychických problémů! Pokud nemůžete okamžitě najít to, co hledáte, podívejte se také na naše léky na duševní onemocnění, nebo se neváhejte obrátit na naši technickou podporu a licencovaný lékárník vám bude celou cestu asistovat.